669 132 428 - MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ

Sibugolpl

Firma Sibugolpl Sp. z o. o. funkcjonuje w Polsce od 2016 roku. Zajmuje się produkowaniem oraz importowaniem wysokiej jakości węgla kamiennego 31.1. Prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową.

Współpracuje z wieloma dystrybutorami materiałów opałowych w całej Polsce. W swojej ofercie ma węgiel pochodzący z Syberii. W pierwszej kolejności jest on przewożony do naszego kraju, a następnie kruszony i pakowany. Firma wykorzystuje do tego najnowocześniejsze technologie. Cały proces dotyczący węgla jest bardzo starannie obserwowany przez pracowników firmy. To pozwala firmie Sibugolpl Sp. z o. o. utrzymać najwyższe standardy.

Użytkownicy bardzo cenią węgiel, który znajduje się w ich ofercie. Przede wszystkim za jego bardzo dobre parametry, takie jak niska zawartość popiołu (maksymalnie 3 procent), wysokie ciepło spalania oraz zupełny brak spieków. Węgiel ten bardzo pozytywnie wypada w porównaniu z konkurencją. W ofercie firmy Sibugolpl Sp. z o. o jest również węgiel w bardzo różnych rozmiarach, pochodzący z tego samego złoża.

Firma Sibugolpl Sp. z o. o to uczciwy i profesjonalny partner. Zachęca do współpracy kolejne podmioty. Węgiel, który znajduje się w ofercie firmy Sibugolpl Sp. z o. o. charakteryzuje się głównie ,,czystością” złoża. Ma wyjątkowo niską zawartość zanieczyszczeń, takich jak siarka. Dzięki temu spala się praktycznie bez dymu. Wszystkie parametry zostały potwierdzone przez niezależne instytucje badawcze. Wyniki przeprowadzonych testów laboratoryjnych są umieszczone w certyfikacie wystawionym przez Główny Instytut Górnictwa w Katowicach (GIG).